بررسی و معرفی بهترین آرام بند درب

فهرست مطالب
بهترین آرام بند درب
بهترین آرام بند درب چوبی و فلزی

آرام بند درب‌ها با توجه به ابعاد، اندازه و نحوه استفاده شرایطی مناسب و ایده آل را برای رفت و آمد افراد در ساختمان‌ها و دیگر اماکن به وجود می‌آورند. استفاده از آرام بند باعث می‌شود تا درب مورد نظر پس از باز شدن به آرامی و بدون نیاز به فشار بسته شود. با توجه به تنوع این محصول و گستردگی آن از لحاظ اندازه و نحوه کاربرد، مدل‌های مختلفی از آرام بند درب و جک آرام بند وجود دارد؛ لذا برای انتخاب بهترین آرام بند درب متناسب با محیط و نوع استفاده می‌بایست به یک شناخت کلی درباره خرید بهترین آرام بند درب دست یافت. از این رو می‌توان با بررسی و رصد بهترین مارک آرام بند درب موجود در بازار، یک انتخاب مفید و مناسب را انجام داد که در این صورت شما می‌توانید به وب سایت آتی یراق مراجعه نموده و با بررسی مشخصات و قیمت آرام بندها و همچنین نظرات کاربران درباره محصولات خریداری شده، نسبت به انتخاب و خرید بهترین جک آرام بند اقدام نمایید.

 

بهترین آرام بند درب

بهترین آرام بند درب چیست!

 

چرا اکثر مصرف کنندگان برای خرید به دنبال بهترین آرام بند درب هستند؟

آرام بند درب نیز مانند سایر محصولات موجود در بازار دارای تنوع زیادی از لحاظ ساختار، قطعات به کار رفته در آن، ابعاد، اندازه و قیمت است. به همین دلیل مصرف کنندگان بعضاً به دنبال خرید آرام بند متناسب با بودجه خود هستند. به طور کلی هر اندازه مبلغ بیشتری هزینه کنید، به طبع محصولی باکیفیت‌تر و با طول عمر بیشتری خریداری خواهید کرد. در صورتی که بودجه خاصی را برای خرید آرام بند، مدنظر دارید؛ می‌توانید با مراجعه به بازار و نمایندگی فروش این محصول یا در سایت‌های فروش اینترنتی محصولات آرام بند نسبت به انتخاب و خرید بهترین جک آرام بند اقدام کنید. در پاسخ به سؤال بالا می‌توان این گونه پاسخ داد که تنوع آرام بند از لحاظ کیفیت و قیمت سبب شده تا مصرف کنندگان در هنگام خرید دچار تردید شوند. علاوه بر این محصولات بی کیفیت خارجی مانند کالاهای چینی که در بازار وجود دارند، از کیفیت و طول عمر پایینی نیز برخوردار هستند. از آنجایی که اغلب فروشندگان و مصرف کنندگان عمده به دنبال خرید بهترین مارک آرام بند درب هستند؛ با بررسی همه‌جانبه و ارزیابی جنس و کیفیت محصولات نسبت به خرید آرام بند متناسب با قیمت مدنظرشان اقدام می‌کنند.

 

بهترین مارک آرام بند درب

بهترین مارک آرام بند درب چه ویژگی هایی دارد؟

 

بهترین جک آرام بند چه ویژگی‌ هایی دارد؟

همان طور که در بالا نیز به آن اشاره کردیم، همه فروشندگان و مصرف کنندگان خواهان محصولات خوب و با کیفیت هستند. هدف ما نیز شناسایی و فهماندن بهترین محصولات به مخاطبان و مصرف کنندگان است. اما ملاک و معیارهای بهترین بودن چیست؟ برای اینکه بتوانید بهترین آرام بند درب را خریداری نموده و از مزایای آن بهره‌مند شوید، باید برای خود مؤلفه‌هایی را در نظر گرفته و بر اساس آنها نسبت به انتخاب و خرید آرام بند اقدام کنید. فاکتورهای فراوانی برای شناسایی و انتخاب بهترین آرام بند وجود دارد که این فاکتورها نیز بر اساس نیاز و سلیقه افراد متفاوت است. به طور کلی اصلی‌ترین فاکتورهای مورد نیاز برای شناسایی بهترین آرام بند درب عبارت‌اند از:

 • وزن درب ورودی

در هنگام انتخاب و خرید بهترین مارک آرام بند درب حتماً به وزن درب توجه ویژه‌ای داشته باشید. زیرا اگر وزن درب بیش از حد و آستانه تحمل جک آرام بند باشد، سبب آسیب به آرام بند، درب و قفل آن می‌شود. علاوه بر این، در صورت عدم انتخاب صحیح آرام بند، درب به خوبی بسته نمی‌شود و سبب اتلاف انرژی نیز می‌گردد. همچنین طول عمر درب و آرام بند کاهش یافته و ممکن است افراد در هنگام عبور از درب صدمه ببینند. بالعکس با انتخاب و خرید بهترین آرام بند درب نه تنها درب به آرامی بسته شده و روی چارچوب قرار می‌گیرد؛ بلکه سبب افزایش طول عمر آرام بند، درب و دیگر اجزای آن شده و تا حد بسیار زیادی در مصرف انرژی صرفه جویی می‌گردد.

 • عرض درب ورودی

عرض درب ورودی نیز پس از وزن آن از اهمیت بالایی برخوردار است. هر چه درب بزرگ‌تر باشد، به طبع می‌بایست آرام بند و بازوهای آن از قدرت بیشتری برخوردار باشند. علاوه بر این جک‌های آرام بند درب نیز با توجه به ابعاد و اندازه درب متفاوت هستند. برای درب پارکینگ‌های بزرگ و دارای عبور و مرور زیاد از جک‌های قدرتمند و بزرگ‌تر نسبت به بقیه مدل‌های موجود در بازار استفاده می‌شود. از همه مهم‌تر اینکه بعضی از جک‌های آرام بند به سنسورهای تشخیص انسان یا اشیاء مجهز هستند. نحوه عملکرد این سیستم بدین صورت است که سنسورها در صورتی که چیزی بین درب و چارچوب قرار بگیرد، مانع از بستن شدن درب شده و از بروز خطر و آسیب احتمالی جلوگیری می‌کند. البته به یاد داشته باشید عملکرد صحیح، مناسب و به موقع جک آرام بند تا حد بسیاری زیادی به میزان تناسب آن با عرض درب بستگی دارد. به عبارت دیگر در هنگام انتخاب بهترین جک آرام بند حتماً عرض درب مورد استفاده را مدنظر قرار دهید و پس از آن نسبت به خرید اقدام کنید.

 • گارانتی جک آرام بند

به طور کلی اغلب مصرف کنندگان متقاضی خرید محصولاتی با گارانتی و خدمات پس از فروش هستند. کارخانه‌های سازنده جک آرام بند بر اساس برند سازنده و کیفیت محصولات تولیدی، جک‌های آرام بند را از یک تا پنج سال گارانتی می‌کنند. به طبع هرچه محصول باکیفیت‌تر و برند معتبرتری را خریداری کنید؛ به نسبت از مزایا و خدمات پس از فروش بهتری برخوردار می‌شوید؛ بنابراین برای خرید بهترین آرام بند درب به مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش آن دقت کنید. زیرا محصولاتی که این خدمات را به مشتری و مصرف کننده ارائه می‌کنند، قیمت بالاتری نسبت به سایر آرام بندهای فاقد گارانتی دارند.

 •  تکنولوژی به کار رفته در جک آرام بند

از آنجایی که آرام بند و جک‌های آرام بند در ابعاد و اندازه‌های گونان و همچنین برای مصارف مختلف طراحی و ساخته شده‌اند؛ تکنولوژی و فناوری به کار رفته در آنها با یکدیگر متفاوت است. از تکنولوژی‌های نوین آرام بند می‌توان به توقف‌های دوتایی و سه‌تایی و قفل برقی اشاره کرد. به همین جهت در هنگام انتخاب و خرید آرام بند محل نصب و قرارگیری و از همه مهم‌تر نحوه و میزان استفاده از آن را مدنظر قرار دهید و سپس بر اساس تکنولوژی‌های متفاوت محصولات موجود در بازار نسبت به خرید آرام بند متناسب با معیارهای خود اقدام نمایید.

برای اینکه بتوانید بهترین آرام بند درب را انتخاب نموده و خریداری کنید؛ ابتدا محل موردنظر را بررسی نموده و مورد سنجش و ارزیابی قرار دهید و پس از آن مطابق با انتظاری که از آرام بند دارید، محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید. در غیر این صورت وسیله خریداری شده نه تنها کارایی مناسبی نخواهد داشت، بلکه سبب بروز مشکلات متعددی نظیر خرابی آرام بند، درب و اجزای آن و بعضاً صدمه به افراد می‌گردد.

 • برندهای تولید کننده جک آرام بند

امروزه با توجه به تنوع کارخانه‌های تولیدی و گستردگی بازار این محصولات، انواع مختلفی از آنها وجود دارد. مصرف کنندگان می‌توانند با توجه به بودجه و کیفیت محصولات، از برندهای معروف و مختلف استفاده کنند. مطمئن باشید که اگر از برندهای معتبر تولید کننده جک آرام، کالای مورد نیاز خود را خریداری کنید، علاوه بر بهره وری از یک محصول با کیفیت و با طول عمر بالا، از خدمات پس از فروش و دیگر مزایای آن نیز بهره‌مند خواهید شد. از بین بهترین مارک آرام بند درب می‌توان به برندهای رونیکس، دورکس، NHN، برتا، کینگ، گلدن گیت و D.M.D اشاره کرد.

 •  میزان هزینه و بودجه مدنظر برای خرید آرام بند درب

بعد از اینکه نوع و مدل آرام بند یا جک آرام بند مناسب برای درب مدنظرتان را پیدا کردید؛ باید با توجه به بودجه و میزان هزینه خود، نسبت به خرید آن اقدام کنید. در این بخش نیز با توجه به تفاوت بین میزان دارایی و بودجه افراد، برای هر یک از آنها تعریف گوناگونی از بهترین مارک آرام بند درب وجود دارد. زیرا هر یک از افراد توانایی خرید یک محصول خاص با قیمت مشخصی را دارند. به شما توصیه می‌کنیم اگر قصد خرید آرام بند با رنج قیمت بالا را دارید، حتماً از کیفیت محصول و اعتبار گارانتی و خدمات پس از فروش آن اطمینان حاصل نمایید. همواره یک خرید مطمئن سبب آرامش خاطر و آسایش فردای مصرف کننده می‌گردد.

بهترین جک آرام بند

نکات مهم در خصوص بهترین جک آرام بند

 

 

نکات اساسی در خصوص انتخاب بهترین آرام بند درب

برای انتخاب و خرید بهترین آرام بند درب می‌بایست دو نکته اساسی را مدنظر قرار دهید تا در نهایت یک محصول با کیفیت و مکانیزم عالی از یک برند خوب نصیبتان گردد. نکته اول قفل درب است (که در ابتدا نیز به آن اشاره کردیم) و نکته دوم که اهمیت زیادی دارد، استفاده یا عدم استفاده از قفل برقی است.

 • قفل‌های جدید که به قفل برقی معروف هستند، با بهره گیری از سیستم یکپارچه قفل و مگنت دیگر نیازی به قفل سنتی و کشنده عادی ندارند. قفل‌های سنتی به وسیله کشیدن زبانه قفل باز و بسته می‌شوند؛ اما در قفل‌های برقی یک کلید برای آزاد کردن زبانه وجود دارد و به راحتی می‌توان درب را قفل کرد.
 • آرام بندهای شماره یک و دو برای درب‌های چوبی سبک مورد استفاده قرار می‌گیرند. تحمل وزن این گونه آرام بند بین 20 تا 60 کیلوگرم است. توجه داشته باشید در صورتی که وزن درب بیش از این مقدار باشد، می‌بایست از آرام بندهای شماره سه، چهار یا پنج استفاده کنید. برای درب‌های فلزی و سنگین به خصوص درب پارکینگ و شرکت‌ها از آرام بند شماره شش استفاده می‌گردد. از این آرام بند برای درب‌های سنگین و فوق سنگین استفاده می‌شود و کارایی بسیار مطلوبی نسبت به سایر مدل‌ها دارد.

تنها به صورت چشمی و با یک بازدید ساده می‌توانید به تناسب آرام بند با درب پی ببرید. بدین صورت که اگر درب به راحتی و بدون نیاز به قدرت زیاد (با فشار اندک) باز و بسته شود؛ آرام بند مناسبی انتخاب و نصب کرده‌اید. در غیر این صورت به منظور جلوگیری از خرابی آرام بند و خسارات و صدمات احتمالی می‌بایست سریعاً آن را تعویض نموده و یک آرام بند مناسب جایگزین کنید.

 • تفاوت آرام بند دو زمانه و سه زمانه؛ یکی از اشتباهات عمده در هنگام خرید آرام عدم آشنایی مصرف کننده با آرام بندهای دو زمانه و سه زمانه است. این امر سبب عدم کارایی مناسب، نارضایتی مصرف کننده و بروز مشکلات متعددی می‌گردد. به طور کلی آرام بند دو زمانه با اعمال دو توقف سبب بسته شدن درب با دو حرکت آرام می‌گردد. این در حالی است که نحوه عملکرد آرام بند سه زمانه نیز به همین نحوه بوده؛ با این تفاوت که آرام بندهای سه زمانه دارای قفل برقی هستند و می‌توان درب را از راه دور قفل نمود و مانع ورود یا خروج افراد گردید.

معرفی برخی از بهترین برندهای آرام بند

بهترین آرام بند پشت درب

 • جک آرام بند درب برند ویلکا ؛ دارای مکانیزم حرکتی دو سرعته و برای درب‌های چوبی و فلزی مناسب است. دارای نمره بندی متفاوت تا وزن 100 کیلوگرم متغیر می باشد.
بهترین جک آرام بند درب پشت دری

بهترین جک آرام بند درب پشت دری

 

 • آرام بند درب برند روستیک ؛ با مکانیزم دو سرعته و قابلیت تنظیم سرعت با نمره بندی متفاوت برای درب‌های با حداکثر وزن 120 کیلوگرم گزینه مناسبی است.
خرید بهترین آرام بند درب

خرید بهترین آرام بند درب

 • جک آرام بند درب برند ان اچ ان NHN ؛ این آرام بند دو سرعته , سه سرعته با قابلیت تنظیم سرعت باز و بسته شدن برای درب چوبی و فلزی با حداکثر وزن 140 کیلوگرم مناسب است. یکی از کاملترین مجموعه های آرام بند با نمره بندی و تیپ بندی را آرام بند NHN دارد.

 • جک آرام بند درب برند کینگ ؛ این آرام بند دو سرعته علاوه بر داشتن قابلیت تنظیم سرعت، به دلیل داشتن بازوی قدرتمند 30 سانتیمتری برای درب‌ های شیشه‌ای، چوبی و فلزی مناسب است.
بهترین فنر آرام بند جک درب پشت درب چوبی

بهترین فنر آرام بند جک درب پشت درب چوبی

 • جک آرام بند درب برند اطلس اسمارت ؛ این آرام بند با مکانیزم دو سرعته و قابلیت تنظیم سرعت باز و بسته شدن درب، برای درب‌های چوبی و فلزی مناسب است.

 

جمع بندی

در این بخش با ارائه ویژگی‌های مهم آرام بند و نکات اساسی درباره خرید بهترین آرام بند درب سعی کردیم تا اطلاعات مفیدی در زمینه خرید این محصول کاربردی در اختیار شما عزیزان مصرف کننده قرار دهیم. با رعایت این نکات می‌توانید یک محصول مناسب، به روز و ایمن خریداری نموده و تا مدت زمان طولانی از ضریب امنیت و دیگر مزایای آن بهره‌مند گردید. در وب سایت آتی یراق بستری فراهم شده تا همه مخاطبان و مصرف کنندگان محترم بتوانند در کمال آرامش و با اطمینان خاطر به بررسی جز به جز آرام بند مورد نظر خود پرداخته و در نهایت محصولی با کیفیت و کارایی مناسب خریداری کنند.

 

LinkedIn
WhatsApp
Email

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

سبد خرید