آتی یراق

روشی مُدرن برای خرید

توسعه اینترنت و فضای مجازی راهی جدید برای تعامل بهتر و ارتباط موثر بین شرکت ها و کاربران شده است. با گسترش روز به روز اینترنت باعث شده اطمینان بیشتر به فروشگاه های اینترنتی بیشتر شود. 

امروزه که جوامع بی سرعت در مسیر پیشرفت و صنعتی شدن گام بر می دارند بالطبع روش های قبلی در براوردن نیازها و تقاضا های افراد جامعه امروزی ناکارامد می باشد. بنابراین نیاز به راه حل های نوین و جدیدتر برای رفع آن بیش از پیش احساس می شود. 

یکی از مهمترین آنها امر انتخاب در خرید کالا می باشد که با توجه به مشغله های متعدد و بسیارِ انسان امروزی و همچنین تعدد و تنوع محصولات و عرضه کنندگان کالا بسیار وقت گیر می باشد در نتیجه اولویت خود را از دست داده است. 

از این روروش های مدرن تر و هوشمندانه تر که حق انتخاب بیشتر و بهتر و با کیفیت بالاتری را به مشتری عرضه کند بیش از پیش احساس می شود. به همین دلیل سرویس های اینترنتی و فروشگاه های مجازی با نیاز کاربران هماهنگ تر می باشدو تعداد استفاده کنندگان هر روزه رو به فزونی می باشد.

فروشگاه اینترنتی آتـی یراق

با گسترش کسب و کار آنلاین ، شرکت طراحی و مهندسی آریاتوتم ، وب سایت آتی یراق را با هدف ارائه تخصصی انواع یراق آلات درب های چوبی و فلزی راه اندازی کرده است.

رویکرد تخصصی به این مقوله و بکارگیری هوشمندانه آخرین تکنولوژی روز دنیا، از جمله مهمترین سیاست های شرکت آریاتوتم می باشد.

همواره یکی از اولویت های آتی یراق ، تولید و ارائه محتوای تخصصی مورد نیاز کاربران با استاندارد های به روز دنیا می باشد که توانایی مقایسه و تسهیل در انتخاب محصولات را داشته باشند.

یکی از بالاترین اولویت های شرکت طراحی و مهندسی آریاتوتم (آتی یراق) ارائه محصولات با کیفیت با گارانتی معتبر می باشد. یکی از علل موفقیت در طی این سال ها پشتیبانی قوی و علمی می باشد که سبب گشته اعتماد و اطمینان مشتریان را حاصل شود و همواره مارا در طی این سال ها حمایت و همراهی کنند.

آتی یراق همواره با همکاری نزدیک شرکت های خارجی و تولید کنندگان داخلی تلاش می کند محصولاتی در زمینه یراق آلات درب های چوبی ، یراق آلات تخصصی درب های ضد حریق و یراق آلات صنعتی ارائه کند و نیاز های مشتریان را بصورت تخصصی برطرف نماید.

ارائه قیمت های رقابتی و مناسب همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت های آتی دُر می باشد.